Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Sadakatsiz Fragman

<< 1 2 34 5 >>

Sadakatsiz 47. Bölüm Fragmanı

Yorum Yaz (6 Yorum)
Reklamlar
 

Reklamlar
Tür: Aşk, Dram
Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt
Senaryo: Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk
Kanal ve Yayın Günü: Kanal D - Çarşamba - 20.00
Sadakatsiz Oyuncuları: Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Hikmet Körmükçü, Olcay Yusufoğlu, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar, Mahmut Gökgöz, Onur Berk Arslanoğlu, Oktay Oy, Gamze Büyükbaşoğlu, Mutlunur Lafçı, Merve Akın, Dora Dalgıç, Bekir Hakan Uyanık ve Selin Aydınlıoğlu
Sadakatsiz Konusu:

Sadakatsiz Konusu:

Başarılı bir doktor olan Asya (Cansu Dere), eşi Volkan (Caner Cindoruk) 'da iş adamı ve bu güzel birliktelikten Ali (Alp akar) isminde oğulları vardır. Kısacası mükemmel mutlu bir çekirdek ailedirler. Taki bu mutlu günler bir gün Asya'nın eşi Volkan'ın kıyafetinde uzun sarı bir kadın saç teli bulana kadar.

Caner Cindoruk ve Cansu Dere'nin başrollerini paylaşacağı yeni dizi Sadakatsiz Ekim'de Kanal D'de ekranlara gelecek. Dizide ayrıca Eren Vurdem, Taro Emir Tekin, Özge Özder ve Berrin Keklikler gibi isimlerde rol alıyor. Yabancı dizi Dr. Foster'in uyarlaması olarak ekranlara gelecek olan Sadakatsiz dizisinin yapımcılığını ise Medyapım üstleniyor. Sadakatsiz, bir kasabada muhteşem bir hayat sürerken eşinin ceketinde yabancı birinin saç telini bulan ve aldatıldığını düşünen bir kadının hikayesini ekranlara getirecek.

Sadakatsiz Dizisi Oyuncuları:

Caner Cindoruk (Volkan)

1 ocak 1980 Adana doğumlu yetenekli oyuncu Çukurova Üniversitesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra bir çok dizide rol almıştır. Beynelminel, Hanımın Çiftliği, Geç Gelen Bahar, Yaprak Dökümü, Aramızda Kalsın bunlardan sadece bazıları. İstanbul Sokakları dizisinde Fırat karakterine hayat veren başarı oyuncu son olarak ise fox ekranlarının fenomen dizisi Kadın'da Sarp karakterini canlandırmıştır.

Cansu Dere (Asya)

14 Ekim 1980 Ankara doğumlu Ankara doğumlu güzel oyuncu aynı zamanda mankenlik yapmaktadır. Sıla, Avrupa Yakası, Acı Aşk, Ezel, El Yazısı, Behzat Ç Seni Kalbime Gömdüm, Beyaz Gece, Anne, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol almıştır. Son dönemde ise internet dizisi olan Şahsiye dizisinde Nevra karakterine hayat vermiştir.

Alp Akar (Ali)

27 Şubat 2006 yılında İstanbul'da dünyaya gelen genç oyuncu ilk olarak Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol almıştır. En popüler olduğu dizi ise 2017 yılında ekranlara gelen Bizim Hikaye dizisindeki Fikret karakteridir. En son ise Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Remzi karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Melis Sezen:

2 Aralık 1993 İstanbul doğumlu genç oyuncu 1.69 boyunda ve 56 kilodadır. Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümü mezunudur. Dans etmeyi çok sevmekte ve profesyonel olarak yapmaktadır. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Aslı karakterine hayat vermiştir. Siyah inci dizisinde Ebru karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Başarılı oyuncu daha sonra Lele dizisinde Yasemin karakterine hayat vermiştir.

Burak Sergen

9 Şubat 1961 yılında Ankara'da dünyaya gelen oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarından mezun olmuştur. Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, Mevlana Aşkı Dansı, Sultan Avrupa'da ve Kara Sevda gibi yapımlarda yer almıştır. Başarılı oyuncu daha sonra Çukur dizisinde Baykal ve Halka dizisinde İlhan Tepeli karakterini canlandırmıştır.

Özge Özder;

1 Nisan 1978 Ankara doğumlu Hacettepe Üniversitesi mezunu başarılı oyuncu 2007-2010 yılları arasında Tansel Öngel ile evlilik yaşamıştır. Profesyonel oyunculuk hayatına Bkm ile başlamıştır. Haziran Gecesi dizisinde Lale karakteri ile tanınmıştır. Dudaktan Kalbe dizisinde canlandırdığı Prenses Cavidan karakteri ile kariyerinin doruklarına çıkmıştır. Emret Komutanım, Ömer Bedel, Umutsuz Ev Kadınları ve Ulan İstanbul oynadığı diğer dizilerdir. Usta oyuncu Kocaman Ailem dizisinde Güzide ve son olarak Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım karakterine hayat vermiştir.

özge özder umuda kelepçe vurulamaz

Reklamlar
Yorum Yap

Sadakatsiz dizisine 6 Yorum Yapıldı
  1. İsimsiz: gene mi yok bunun yeni bölümü. bu dizide ikide bir tatil yapıyor. bu kadar tatil yapmasa ve de konuyu da uzatmasalar bu dizi de final olurdu bu sene kesinlikle!!
  2. hazal: Kesinlikle çok kotu bir dizi tamam diziler gerçek değildir fakat bu dizi o kadar kötü ki seyretme zevkimizi dizi eğlencemizi yerle bir ediyor r ahlaki manevi değerler... Biz dizileri eğlence aracı olarak görüyoruz sadece fakat içerikte toplumumuza aykırı bizim toplumuzun kabul edemeyeceği konular abartılı bir şekilde işlenince bu tur olayların toplumda var. Olduğu gerçeğini öğretmekten ziyade bilinç altına çok abartıldığı için kabul edilebilir gibi işleniyor
  3. Mahsa: Bu dizi guzel
  4. çiçek: bu dızıyı hıç sevmedim kotu bir dızı
  5. isimsiz: koreli dizisi, baktim ben bu diziye
  6. Deniz: Yakismis gibi duruyorlar

Sadakatsiz Dizisi Özet

Sadakatsiz 21. Bölüm Fragmanı 3 Mart Çarşamba Özeti

Asya'yı her yerde Sinan ile birlikte gören ve büyüyen dedikoduların Volkan'ın kulağına kadar gitmesi onu daha da öfkelendirir. Ancak Asya'nın Volkan'dan en ufak korkusu yoktur. Asya'ya sürpriz yapmaya karar veren Sinan vakfa giderek Asya dahil orada herkesi şaşırtır ve dedikoduların ardı arkası kesilmez. Diğer yandan ise Derin, volkan'ın her fırsatta Asya'nın yanında bitmesinden son derece rahatsız olmuştur. Artık evide terkeden Derin, Volkan'ı bir hayli süründürmeye kararlıdır. Deren'i görmeye eve giden Volkan, Haluk'un emriyle kapıdan içeri giremez.

Sadakatsiz 15. Bölüm Fragmanı Özeti 26 Ocak Çarşamba

Asya'nın Ali için olan endişesi her geçen gün daha da artmaktadır. Selçuk ile iş birliği içerisinde olan Volkan kendisini istemeden olsa köşeye sıkıştırdığının farkına varır. Diğer yandan Selçuk'tan Asya için bilgi edinmek isteyen ve yeniden sevgili olmaya adım atan Nil bu oyundan hiç yara almadan çıkmayı başarabilecek mi? Diğer yandan Volkan'ın oyununa gelen Mert evlilik hayatını her ne kadar Volkan tuzak kurmuş olsa da Mert kendisi batırmıştır. Peki bu defa Bahar kendisini affedecek midir?

Sadakatsiz 14. Bölüm Fragmanı 13 Ocak Çarşamba Özeti;

Asya ve Turgay'ı yemek yerken gören Volkan büyük bir kızgınlıkla oğlunu evde yalnız bırkıp yemeğemi çıkıyorsun sen diye hesap sorar ve kıskançlığını adeta gözle görülür hale getirmiştir. Aynı akşamın ilerleyen saatlerinde Asya'nın kapısına dayanan Volkan ben sensiz çok iyiyim yok ol diye oradan gitmesini gözyaşları içerisinde istiyor. Tahminlerimize göre ilerleyen bölümlerde Volkan'ın baskısına daha fazla katlanmak istemeyen Asya meslektaşı Turgay ile evlenecektir.